Що викликає сірководень?

Дуже токсичний. Вдихання повітря з невеликим вмістом сірководню викликає запаморочення, головний біль, нудоту, блювання, а зі значною концентрацією призводить до коми, судом, набряку легень та летального результату.. При високій концентрації одноразове вдихання може спричинити миттєву смерть.

Сірководень утворюється при розкладанні білків і входить до складу газової суміші, яка присутня в колекторах і каналізаціях, може накопичуватися в підвалах. Зустрічається він також у повітрі на звалищах.

Склери стають червоними. Отруєння сірководнем вилікувати можна, якщо швидко вжити необхідних заходів: вивести постраждалого на свіже повітря, збагатити його легкі киснем, запровадити серцеві та дихальні аналептики, препарати заліза, глюкозу, вітаміни.

Вдихання повітря з невеликим вмістом сірководню викликає запаморочення, головний біль, нудоту, а у значних концентраціях речовина призводить до коми, судом, набряку легень та смерті. Запах сірководню асоціюється із запахом тухлих яєць, при цьому в роті виникає солодкуватий металевий присмак.