На початку серії коміксів, з кінця 1930-х до середини 1980-х, Кларк Кент розглядався як маскування Супермена. Коли Супермен захотів змішатися зі звичайними цивільними, він перетворився на Кларка Кента, щоб допомогти йому злитися.
як Ховається на видноті Допомагає Кларку Кенту. Багато було сказано про те, що маскування альтер-его Супермена під Кларка Кента по суті зводиться до того, щоб ховатися на виду. Контрастні образи вперше були помічені в Action Comics #1 Джеррі Сігела та Джо Шустера.
Його приховують від їхніх ворогів і широкого загалу щоб захистити себе від юридичних наслідків, тиску чи громадського контролю, а також щоб захистити своїх друзів і близьких від шкоди, спричиненої їхніми діями як супергероїв.
Він починає в окулярах щоб його було важче впізнати, і продовжує виконувати порятунки, але більш обережний.
за серіалом «Смолвіль», лінзи його окулярів були зроблені з криптонових кристалів, які приховували те, як інші бачать його. Ось Генрі Кавілл у футболці з зображенням Супермена перед плакатом фільму «Бетмен проти Супермена» на Таймс-сквер серед білого дня. Його не впізнали.