Що робити, якщо температура піднімається кожні 3 години? | Практичні поради та рекомендації

Підвищення температури тіла може бути ознакою різних захворювань та інфекцій. Якщо температура підвищується кожні 3 години, це може вказувати на наявність неконталізованого інфекційного процесу в організмі.

Насамперед важливо звернутися до лікаря, щоб він зміг визначити причину підвищення температури та призначити відповідне лікування. Лікар проведе огляд, поставить питання про симптоми та медичну історію, і може знадобитися додаткове обстеження.

Під час очікування прийому у лікаря можна зробити наступні кроки для полегшення стану:

– Приймайте рідину, щоб уникнути зневоднення.

– Відпочиньте та зміцніть імунну систему, щоб допомогти організму боротися з інфекцією.

– Застосовуйте методи зниження температури, такі як ситуальні ванни, застосування холодних компресів або прийом жарознижувальних препаратів за вказівкою лікаря.

Важливо пам'ятати, що самолікування може бути небезпечним, тому необхідно отримати компетентну медичну консультацію у разі підвищення температури.

ЧасТемператураДії
0:0036.8°Виміряти температуру
3:0037.2°Виміряти температуру ще раз
6:0037.6°Зробити компрес на лоб
9:0038.1°Прийняти жарознижувальний засіб
12:0038.5°Відвідати лікаря
15:0039.0°Поставити суху гарячу компресію на груди
18:0039.4°Випити теплі напої
21:0039.8°Зробити загальний охолодний компрес

Чи можна давати жарознижувальну кожні 3 години?

Парацетамол та ібупрофен можна чергувати кожні 3-4 години. Т. е., якщо температура є, не знижується або знизилася, а потім знову піднялася можна дати, наприклад, спочатку парацетамол, а при наступному підйомі – ібупрофен.Пам'ятайте, не можна давати парацетамол більше 4-х разів на добу і більше 3-х діб поспіль.

Чи можна збивати температуру кожні 4:00?

Можна давати кожні 4-6 годин, але не більше 4 разів на добу. Препарати починають діяти через 30–60 хвилин після прийому та знижують температуру приблизно на 1–2 °С (а не до 36,6 °С), покращуючи при цьому самопочуття.

Що робити, якщо температура тримається і не збивається?

➢ Якщо довго тримається температура вище 39 °С і стан хворого погіршується, потрібно викликати швидку допомогу". ➢ Звертайтеся до лікаря за перших ознак захворювання.

Чому часто піднімається висока температура?

Причини високої температури перегрівання (тепловий удар); ліки (деякі антибіотики, гіпотензивні, протисудомні препарати); аутоімунні та запальні захворювання (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, виразковий коліт, хвороба Крона);