Поради щодо вибору перфораторів MAKITA, BOSCH, HITACHI

Запрошуємо Вас обрати перфоратор! Це свердлильний ударний електроінструмент, який призначений для буріння твердих матеріалів. Їх відрізняються енергією удару, високою потужністю, надійністю і доволі габаритними розмірами.

Вам виразно необхідний перфоратор, якщо:

— Ви проживаєте в багатоквартирному будинку з надійними цегляними або твердокам’яними бетонними стінами і прагнете поступово покращувати власну оселю (вішати картини на стіни, фіксувати полички для книг, виконувати дрібні ремонтні роботи);

— Потребуєте свердлити отвори з великим діаметром (звичайні дрилі навряд чи здатні на такий подвиг);

— Ви є фахівцем у галузі прокладки інженерних комунікацій або електрики, що робить неможливою Вашу робочу життя без якісного перфоратора.

Якщо ж Ви збираєтеся купити перфоратор з негідною такої професійної руйнівника метою прикріплення до стінки фоторамки, ще не пізно одуматися. Вирушайте в наш розділ «Дрилі» — і гроші заощадите, і купівлю зробите дійсно корисну!

Уважно ознайомилися з текстом і переконалися в правильності свого вибору? Відмінно, дозвольте представити Вам наш асортимент, щоб допомогти визначитися з Ідеальним Перфоратором!

Який перфоратор купити? Makita, Bosch, Hitachi

В асортименті Інтернет-магазину e-instrument.kiev.ua можна знайти перфоратори Bosch, Hitachi, Makita.
Перфоратори Bosch відрізняються багатофункціональністю, вони зручні в експлуатації і прості в обігу, при цьому відрізняючись компактним розміром.

Hitachi — це, перш за все, високопотужні моделі преміум-класу, які задовольнять потреби як професійних будівельників, так і домашніх майстрів.

Makita широко представлені в асортименті різноманітними моделями. Для них характерно висока якість. Серед моделей Makita можна знайти і важкі професійні перфоратори для роботи з армованим бетон му.

У нашому Інтернет-магазині ви можете підібрати і купити перфоратор, що відповідає саме Вашим потребам. Ми пропонуємо Вам придбати в роздріб і оптом.

А для полегшення процесу вибору, ми вважали за необхідне створити статтю, в якій порівнюються BOSCH GBH 2-26 DRE і MAKITA HR2470. Як звичайно, обидва інструменту обрані з єдиної цінової групи.

Технічні параметри

Перфоратор BOSCH GBH 2-26 DRE. Потужність перфоратора: 800 Вт; Кількість обертів хвилину: 0-900, патрон: SDS +; сила удару: 3 Дж; частота ударів у хвилину: 4000; діаметр бура, max. 26 мм; діаметр свердління, max: у бетоні — 26 мм, в металі — +13 мм, в дереві — 30 мм. Вага перфоратора: нетто — 2.9 кг, брутто — 4.6 кг,.

Перфоратор MAKITA HR2470. Потужність перфоратора: 780 Вт; Кількість обертів хвилину: 0-1100; патрон: SDS +; сила удару: 2,7 Дж; частота ударів у хвилину: 4050; діаметр бура, max. 24 мм; макс. діаметр свердління, max: у бетоні — 24 мм, в металі — 13 мм, в дереві — 32мм. Вага перфоратора: нетто — 2.6 кг, брутто — 4 кг.

Комплектація

BOSCH GBH 2-26 DRE. Обмежувач глибини свердління, кейс, перехідник, бічна рукоятка, ключовою патрон.

MAKITA HR2470. Кейс, бічна рукоятка, обмежувач глибини свердління.

Висновок: Перфоратор BOSCH потужнішим на 0,3 Дж, і важче, а перфоратор MAKITA має велику швидкість обертання і більшу частоту ударів. Таким чином, як у характеристиці, так і в ціні між товарами немає принципових відмінностей. Отже, залишається тільки вирішити, яка марка більше подобається саме Вам.