Чим корисний турнік та бруси?

на турніку можна опрацьовувати такі м'язи: трапецієподібні, найширші, круглі м'язи спини, біцепси та м'язи передпліччя, дельтоподібні. Це одна з кращих вправ на розвиток плечей, візуального їх розширення. на брусах – Трицепс, груди, трапецієподібні, м'язи спини.

За допомогою вправ на брусах можна не тільки схуднути або наростити м'язову масу, але й надати рельєфності таким м'язам, які складно прокачати за допомогою турніка або перекладини – трицепс, м'язів плечей і грудей. Регулярні підтягування на брусах дозволяють розвинути вибухову силу м'язів рук та їх швидкість.

Перший варіант поєднання турніка та брусів. Можна, можливо об'єднувати в один день для тих, хто може собі дозволити більш тривалі тренування близько 1,5-2 години. При цьому, якщо робити тренування через день, то має бути відновлення на рівні.

Займаючись на турнікуВи даєте ефективне і правильне навантаження серцю, судин, активну участь в роботі бере і дихальна система. Такі помірні, але щоденні кардіонавантаження турніку допоможуть розвинути серцевий м'яз, підняти витривалість серця, нормалізувати тиск та пульс.